Κυριακή, 8 Νοεμβρίου 2015

Η 4η ΚΑΙ 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Α2 ΑΝΤΡΩΝ

Τα αποτελέσματα στους χθεσινούς αγώνες της Α2 Ανδρών (ο Α’ όμιλος είχε ρεπό) έχουν ως εξής:


Β’ όμιλος (4η αγωνιστική)
Κύζικος - ΕΑΠ 3-1 (25-15, 22-25, 25-9, 25-17)
Κύζικος (Λάιος) : Λυκουρέσης, Κρέτσης, Κούνας, Θεοδωρόπουλος, Ασπιώτης, Νικηφορίδης, Πλεμμένος -λ / Τσαδήμας -λ, Μπεκιάρης, Δρογκάρης, Πεφάνης
ΕΑΠ (Αγγελόπουλος) : Σαρακίνης, Μούρτζης, Κάβουρας, Δασκαλόπουλος, Τσαρκατόγλου, Κανελλόπουλος, Σύρος -λ / Καραγιώργος -λ, Γεωργιόπουλος, Ρηγάκος, Πατρινός, Μακρυγιάννης, Γιαννούτσος, Δρακόπουλος


Εθνικός Πειραιώς - Ακρίτας Καλαμάτας 3-0 (25-12, 25-11, 25-16)
Εθνικός (Κλαρούδας): Τουρνάκης, Αλεξίου, Λουκάς, Μπάσης, Παπακυριακού, Ψάρρας, Βολουδάκης -λ / Αδαμόπουλος -λ, Μαμάης, Λιόντας, Σιώπης, Πούλης
Ακρίτας (-) : Βραχνάς, Κουλιέρης, Μπελογιαννέας, Μητρόπουλος, Καρούλος, Θεοδώρου, Ξενάκης -λ / Τρουπάκης, Κακούρος, Σαρδέλλης.

Ηρακλής Χαλκίδας -ΑΟΝΑ 3-1 (21-25, 25-19, 25-17, 25-20)
Ηρακλής Χαλκίδας (Γκολίτσης) : Κολτσιάκης, Αντιφάκος, Γεωργόπουλος, Γκόρτσιανουκ, Αδαμόπουλος, Φίνος, Κοντοστάθης - λ / Φωτιάδης, Αλεξάκης
ΑΟΝΑ (Αρέτας) : Καρράς, Ιατρόπουλος, Κισκήρας, Πολυχρόνου, Ρομπότσης, Ρουμελιωτάκης, Νταουτάκης -λ / Νασκικασβίλι, Κότσης, Χαριζάνης, Νομικός


ΑΕΠ Ολυμπιάς - Καλαμάτα 80 3-2 (17-25, 25-27, 25-20, 25-19, 15-9)
ΑΕΠ Ολυμπιάς (Δαρείος) Χασάπης, Φιλίππου, Δημησιάνος, Ντόντης, Χριστόπουλος, Ράπτης, Κόζης -λ / Γεωργακόπουλος
Καλαμάτα 80: (Δημητρακόπουλος) :Μπουσούνης, Ντάκουρης, Μάνα, Μανιατέας, Κωτσάκης, Κακαλέτρης, Εξαρχέας -λ /Σαρτσιλής, Μπέσης


ΑΕΚ - Πανερυθραϊκός 3-0 (25-19, 25-20, 25-17)
ΑΕΚ (Μπουτσουρής) : Δημητούλης, Αλεξόπουλος, Καρανικολάου, Ζουπάνι, Μαντέκας, Χατζηπροδρόμου, Αχιλλεόπουλος -λ / Ρούσσος -λ, Μελλές
Πανερυθραϊκόςατζηπέρρος) : Αριστόπουλος, Χατζηγεωργίου, Καραγιώργος, Τραπεζουντίδης, Βήτας, Δανιάς, Βελούδης -λ / Κωστόπουλος, Παπαδέας.


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ (12-02) 12
---------------------------------------- 
-. ΗΡΑΚΛΗΣ Χ. (12-02) 12
-------------------------------------- 
3. ΑΕΚ (09-03) 09
4. ΕΑ ΠΑΤΡΑΣ (10-06) 08 
5. ΕΘΝΙΚΟΣ Π. (08-06) 07
6. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (08-10) 05
-. ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (07-09) 05
8. ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (06-09) 03
-. ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ (04-09) 03
---------------------------------------------------

10. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (06-06) 02
11. ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ (00-09) 00
-. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ (01-12) 00


Γ’ όμιλος (6η αγωνιστική)
ΑΟ Σερρών - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 1-3 (20-25, 26-28, 25-11, 21-25)
ΑΟ Σερρών (-) Ζλάτκος, Παναγιώτου, Καραγκιόζης Ν., Κόκκινος, Λαζαρίδης, Κομητούδης Α., Κάτος-λ / Ελεμές, Αλεξανδρίδης.
Νίκη Αιγινίου (-) Βουλκίδης, Αναστασιάδης, Ιωαννίδης, Γκορίδης, Γεωργόπουλος, Παπαλεξίου, Κνάπεκ -λ / Ματσκίδης, Ντουντούδης, Κιοσσές, Χασιαπέτης.


ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΜΣ Νέστωρ - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (23-25, 22-25, 19-25)
Νέστωρ (Κακκαβάς) Μποζίδης, Αποστόλου, Ναζίρης, Τσιάρας, Μπατσάρας, Μωρές, Αγγελής -λ /Μελιδώνης-λ, Μούρτζιος, Κουκουλής, Ράπτης, Αναστασιάδης
Πήγασος (Κουτουνίδης) Ρούσσος, Γκούγκουρας, Κομητούδης, Παράσογλου, Καπετανίδης, Παπάζογλου, Τζιαβράς- λ / Κοντοκώστας -λ, Γκιούγκης, Σταυρίδης, Κουκουμάκας.

ΓΕ Αλεξανδρούπολης - Αίας Ευόσμου 3-0 (28-26, 25-17, 25-22)
ΓΕΑ (-) Κωνσταντινίδης, Στοϊλούδης, Γραμματικάκης, Μπουφίδης, Δαλδαβερένης, Αρχοντούδης, Μπαξεβανίδης-λ / Κεσκίνης, Τασάκος.

Αίας (Νανάς) Καμαριώτης, Κουντουρέτης, Χρηστινίδης, Ιωακειμίδης, Κεσογλίδης, Βαφέας, Ρωμαλιάδης-λ / Μπερμπέρογλου -λ, Μιχελάκης, Ζαΐμης, Κόκκας, Ξενίκας


ΑΣ Γιάννενα - ΧΑΝΘ 3-0 (25-23, 25-23, 25-18)
ΑΣ Γιάννενα (Τσιούπης) Αποστόλου, Βάσιος, Χρηστάρας, Σιάμπαλης, Σαντζαρίδης, Κλούρας, Μότσιος -λ / Λαγός, Βαϊόπουλος, Στουγιάννος

ΧΑΝΘ (Δράμπας) Χρυσάφης, Αλεξίου, Τερζόγλου, Παραδεισάνος, Ζαλίδης, Νικολακάκης, Ξένος -λ / Τσοπάνογλου, Σπανουδάκης,


ΑΣ Μακεδονικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-1 (25-22, 25-22, 22-25, 25-18)
Μακεδονικός (Οικονομίδης) Τσακιρίδης, Κοντόπουλος, Χατζηπαραδείσης, Ρεμπούτζιας, Κατσιαφλάκας, Όσσας, Αλμαλής -λ / Γκουδελόπουλος, Παπαζαχαρίας, Παπαδόπουλος, Ευγενίδης, Βόρκας
ΑΕ Κομοτηνής (Τσιακμάκης) Παπαδόπουλος, Δημόπουλος, Καψαλιάρης, Φάκας, Χατζηβλάσιου, Χρηστουηλίας, Παπαϊωάννου -λ / Βαργεμιτζίδης-λ, Δεληγιαννίδης, Τερζόγλου, Αβερκιάδης.


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (17-03) 16

----------------------------------------------------

2. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (15-04) 15

------------------------------------------------
3. ΜΑΣ ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ (15-03) 14
4. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ (15-07) 12


-. ΚΟΜΟΤΗΝΗ (15-10) 12

6. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (12-11) 09
7. ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ (10-15) 06

8. ΑΠΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (07-13) 05
-. ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (08-15) 05

10. ΧΑΝΘ (05-15) 03


-------------------------------------------------

11. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ (04-14) 02
 -. ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (04-12) 02

13. ΑΜΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ (08-13) 01

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου