Δευτέρα 11 Ιουλίου 2011

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΟ 1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΟΡΕΝ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ

Με καθυστέρηση, σας ενημερώνουμε για τα αποτελέσματα του 1ου τουρνουά ΟΡΕΝ στο beach volley, που διοργάνωσε ο σύλλογος μας την προηγούμενη βδομάδα.
Νικητές στους άντρες αναδείχτηκαν οι Κογκαλίδης / Μαρμαρινός που επικράτησαν σε έναν τελικό - που η εξέλιξη και ποιότητα του, θύμιζαν αγώνα masters - των Ρεζκ / Σζάρεκ με 2-1, ενώ στις γυναίκες νικήτριες αναδείχτηκαν οι Πατσιαβούδη / Στρατίκη, που επικράτησαν στον τελικό των Γρηγοροπούλου / Αντουβά, επίσης με 2-1.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΩΝ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ: Πατσιαβούδη / Στρατίκη - Παπαμιχαήλ / Βασιλακοπούλου 2-0 (21-18, 21-12)
Β΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ: Κακουράτου / Κουτσιβίτη - Γρηγοροπούλου / Αντουβά 0-2 (15-21, 17-21)

ΤΕΛΙΚΟΣ: Πατσιαβούδη / Στρατίκη - Γρηγοροπούλου / Αντουβά 2-1 (16-21, 21-09, 15-11)

ΑΝΤΡΕΣ
Α΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ: Κογκαλίδης / Μαρμαρινός - Ντόκος / Βελιάι 2-0 (21-09, 21-19)
Β΄ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ: Ρεζκ / Σζάρεκ - Τσικάτος / Κυριακουλάκος 2-0 (21-14, 21-11)

ΤΕΛΙΚΟΣ: Κογκαλίδης / Μαρμαρινός / Ρεζκ / Σζάρεκ 2-1 (21-17, 13-21, 17-15)

Οι πρώτοι νικητές, παρέλαβαν δωροεπιταγές αξίας 50€ η κάθε μία, για αγορές από το κατάστημα αθλητικών ειδών SPORTY στη Δραπετσώνα, προσφορά του συλλόγου μας και οι δεύτεροι νικητές κέρδισαν αθλητικά ρούχα, προσφορά του καταστήματος SPORTY, που ήταν και ο χορηγός του τουρνουά.
Αξίζει να σημειωθεί ότι και οι τέσσερις νικητές, ανήκουν στο σύλλογο μας.
Στις φωτογραφίες διακρίνονται: ΑΝΤΡΕΣ: Σζάρεκ, Κογκαλίδης, Μαρμαρινός, Ρεζκ.
ΓΥΝΑΙΚΕΣ: Πατσιαβούδη, Στρατίκη, Γρηγοροπούλου, Αντουβά.