Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου 2015

ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες στους ομίλους του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών.

Α’ Όμιλος - 2ος Υποόμιλος (2η αγωνιστική)
Ακρίτας - Πανιώνιος 0-3 (12-25, 22-25, 19-25)
Ακρίτας (Μυτσκίδης): Ιωσηφίδη, Χάσκου, Κουκούτση, Ορφανέα, Καραχάλιου, Νικολακοπούλου, Παυλέα -λ / Κατσαρού -λ, Δεδούση, Πανταζοπούλου, Μαντούδη. Πανιώνιος (Κωστακόπουλος): Πανταζή, Τσουμήτα, Οικονομάκη, Κούρδογλου, Ευθυμίου, Παπαδάκη -λ / Παγώνη -λ, Μερκούρη, Μπακοδήμου, Φάκη, Μαγγίνα, Τσαντέ.
ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΓΟ Ευρυάλης 3-2 (25-15, 24-26, 16-25, 25-18, 15-10)
Κόρινθος (Ανδρεόπουλος): Παναγοπούλου, Μπαλώκα, Δέδε, Θώδη, Ζουμπαράκη, Κωστάκη, Διαμαντοπούλου - λ / Βατουσιάδη - λ, Αλατζάκη
Ευρυάλη (Γκούντας): Μέξη, Μπαξεβάτου, Λιακοπούλου, Ζούρου, Κουντουρά, Αναγνωστοπούλου, Μανώλη - λ / Βογιατζοπούλου - λ, Ταμπάκη, Δράκου.


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (06-01) 06
-. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (06-00) 06
------------------------------------------- 
3. ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ (06-03) 05
4. ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ (04-03) 03
-. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ (03-00) 03
-. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (04-04) 03
7. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ (03-05) 02
8. ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ (02-06) 01
-. ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ (02-06) 01
------------------------------------------------
10. ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (00-03) 00
-. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (01-06) 00

 Β’ όμιλος - 1ος Υποόμιλος (3η αγωνιστική)
ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣ Ελπίς 2-3 (25-23, 25-19, 16-25, 21-25, 13-15)
Νέα Γενεά (Σταυριανίδης) Φαλιάγκα, Βασίλα, Βελίκοβα, Μπάγγου Ε., Καραντζοπούλου, Μιχαλιού, Καραπαλίση -λ / Κολοκυθά, Κουτρουμπή
Ελπίδα (Χρυσομαλλίδης) Σεφεριάδου, Παπάζογλου, Μπολέτου Μ., Μπολέτου Κ., Γκοβεδάρου, Καλαντάτζε, Σουπιώνη -λ / Ντολοπούλου, Καραμούτσα, Νώτη, Βουγιουκλίδου, Κομνίνο
ΑΣ Γιάννενα - Ηρακλής Ιωαννίνων 3-1 (25-15, 25-20, 20-25, 27-25)
ΑΣ Γιάννενα (Ζαρκαλής) Μαγκλάρα Γ., Μαγκλάρα Χ., Κλούμπα, Ασημακίδου, Χατζηγιαννάκου, Παπάζογλου, Καλύβα -λ / Στεφάνου -λ, Ντέρου, Χαρατζόγλου, Λάγκα, Τζαλαλή.
Ηρακλής Ιωαννίνων (Ζιώγος) Κατσιμάνη, Καρατζόγλου, Δαλακλή, Δασκάλου, Ιωαννίδου, Παναγιωτίδου, Ζαβογιάννη -λ / Δερμιτζάκη -λ, Λώλη, Σταύρου, Μπόζιου.

Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας 3-1 (25-12, 19-25, 25-16, 25-13)
Νίκη (Δήμητσας) Χαρισιάδου, Βενέτη, Καλογεροπούλου, Καρακύκλα Νικολαΐδου, Δεδούση, Λυμπεροπούλου -λ / Σιδερίδου -λ, Πρόκτερ, Λαμπρίδου, Κωνσταντινίδου, Καράμπαλη
Ποσειδώνας (Λουκάς) Κυριαζάκη, Κυριακίδου, Τσιούχα, Τσαουσοπούλου, Μοσχά, Γαλλίκα, Γρηγοριάδου -λ / Τσιλίκα, Ντακοπούλου.
ΑΣ Καμπανιακός - ΣΑΑΚ Ανατόλια 2-3 (25-19, 31-29, 06-25, 19-25, 10-15)
Καμπανιακός (Αγγουράς) Παρασκευαΐδου, Ακριβοπούλου, Μητροπούλου Κρ., Φαλέγκου, Μητροπούλου Ολ., Ιωαννίδου, Παππά -λ / Κουντουρά, Κελπέκη, Ρογκότη, Μαργαριτοπούλου
Ανατόλια (Τζιουμάκας) Χαλιαμπάλια, Καλπάκη, Χοτοκουρίδου, Παππά, Καρατησίδου, Παφίλη, Ρεΐζογλου -λ / Κωτούλα, Μπίγγα Κ., Μπίγγα Ελ., Σταμπουλή.


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (08-03) 08
2. ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ (08-03) 07
----------------------------------------------- 
3. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ (06-02) 05
-. ΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (06-06) 05
5. ΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (05-03) 04
-. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ (07-08) 04
7. ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (03-04) 03
8. ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Β. (01-09) 00
---------------------------------------------------
-. ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝ. (02-09) 00


Ιωάννα ΠΟΛΥΝΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ)
Β’ όμιλος - 2ος Υποόμιλος (3η αγωνιστική)
ΑΣΚ Λαγκαδά - Μακεδόνες Αξιού 0-3 (16-25, 22-25, 22-25)
Λαγκαδάς (Γεωργιάδης) Στεργίου, Τορλαχίδου, Κλέπκου, Δημητριάδου, Παρούτση, Σιδηρά, Σωτήρογλου -λ / Στόιου, Κρακόλη.
Μακεδόνες: Δραγουμάνου, Χαραβελούλη, Κόλλια, Πολυνόπουλου, Καραφουλλίδου, Γιαννούλη, Μυρίδου -λ / Τσαγκαράκη, Παπαδοπούλου
Πήγασος Πολίχνης - ΕΟΣ 0-3 (20-25, 13-25, 13-25)
Πήγασος (Πιπερίδης) Φλώρου, Γαΐτη, Τσαπαρίδου, Καλαϊτζίδου, Διωνά, Ματσαρόκη, Αποστολίδου -λ / Ρόζου -λ, Πολυχρονίδου Γ., Μπογιατζή, Κεκιτζόγλου.
ΕΟΣ (Ακριτίδης) Δημητριάδου, Μπούκα, Παπουλίδου, Ζηνονίδου, Σταφυλλίδου Χ., Σαββάογλου, Παλτιμσίζογλου -λ / Βοζίκη -λ, Άγγου


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (09-00) 09
2. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (08-05) 06
---------------------------------------------------
-. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (06-01) 06
4. ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡ. (06-02) 05
5. ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (04-03) 03
-. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (05-08) 03
7. ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ (03-08) 02
 -. ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (04-09) 02
--------------------------------------------------------
9. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (00-09) 00

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου