Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2015

ΟΙ ΧΘΕΣΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Σοφία ΓΚΡΕΚΑ (Hρακλής Κ.)
Τα αποτελέσματα στους χθεσινούς αγώνες της Α2 Γυναικών έχουν ως εξής:


Α’ όμιλος - 1ος υποόμιλος
ΓΣΚ Ηρακλής - ΦΟ Βριλησσίων 3-0 (25-20, 25-19, 25-20)
Ηρακλής Κηφισιάς (Μαρτσουκάκη) Γκρέκα, Δαουλτζόγλου, Μπέη, Κόνιαρη, Γιαννέλου, Λάβδα, Πασιαλή -λ / Λύρα -λ, Τσελέπη, Μαυράκου

Βριλήσσια (Ατσιδαύτης) Παπαστεργίου, Γκότζη, Κοτσιάκη, Παπουτσάκη, Μικρουδάκη, Μαβιλίδη, Μπουζουνιεράκη-λ / Βασιλακοπούλου, Τσαρακλή, Κωνσταντέλου, Έρωτα, Γκότση


ΑΣΠ Θέτις - ΑΣΣ Αναγέννηση 3-0 (25-17, 25-13, 25-14)
Θέτιδα (Παπαθανασίου) Λεωνίδου, Φραγκιαδάκη, Μελετιάδη, Χριστοδούλου, Τουρνάκη, Φωτεινού, Καράμπαλη -λ / Κερασιώτη -λ, Γαλανού, Ζήση Χ., Αλεξανδροπούλου, Ζήση Π.
Αναγέννηση (Μηλιώνης) Σκορδά, Μάτα, Ανδρεαδάκη, Φράγκου, Μαραθοκαμπίτου Σ., Κόντη, Κρητικού -λ / Δήμου, Μαραθοκαμπίτου Σιγ., Γεωργακοπούλου.

ΑΟ Ηλυσιακός - Ζηρίνειος ΑΟΝ 3-0 (25-15, 25-20, 25-22)
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (Λιόσης): Ράγκου, Λιαρούτσου, Μπέμπη, Σωτηρίου, Δασκαλοπούλου, Κωνσταντίνου, Πασχάλη (λ) / Θύμο (λ), Τσιγαρίδα, Τσέλιου
ΖΑΟΝ (Μπλάμη): Τσιουτσιούκη, Μπαφατάκη, Κιτσάκη, Καλαϊτζάκη, Τσατσούρη, Γιαννακοπούλου, Ξηνταρά (λ) / Νικολέτου (λ), Αναστασίου.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΣΠ ΘΕΤΙΔΑ (03-00) 03
-. ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (03-00) 03
-----------------------------------------
-. ΗΡΑΚΛΗΣ Κ. (03-00) 03
4. ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (00-00) 00
-. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (00-00) 00
-. ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ (00-00) 00
-. ΦΟ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ (00-03) 00
-. ΖΑΟΝ (00-03) 00
-----------------------------------------------
-. ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (00-03) 00


Α όμιλος - 2ος Υποόμιλος
ΓΣ Πανιώνιος - ΓΣ Χαλανδρίου 3-0 (25-16, 25-16, 25-18)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (Κωστακόπουλος): Τσιώνη, Πανταζή, Οικονομάκη, Τσουμίτα, Ευθυμίου, Κορδόγλου. Παπαδάκη (λ) / Μπακοδήμου, Μερκούρη, Σαντέ, Φάκη, Μαγγίνα Π., Μαγγίνα Α.
ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Περρόπουλος): Μαλούσάρη Ζ., Φωκιανού, Πασσιά, Χριστοδούλου, Πανοπούλου, Μπαϊράμη, Παπαδοπούλου (λ) /Κολομητρούση (λ), Γκόγκου, Θανοπούλου, Συκιώτη, Πανοπούλου


ΑΣΠ Ίωνες - ΑΟ Ακρίτας 2-3 (20-25, 25-16, 24-26, 25-22, 10-15)
ΙΩΝΕΣ (Μαρίνος): Κανάκη, Μουτζούρη, Πολυδώρου, Βλαντάκη, Ασημακοπούλου, Γραμμένου, Μιχαϊλίδη (λ) / Χαβιάρα, Αγγέλη, Λεκατσά
ΑΚΡΙΤΑΣ (Μυτσκίδης): Νικολακοπούλου, Ιωσιφίδη, Χάσκου, Κουκουτσή, Ορφανέα, Καραχάλιου, Παυλέα (λ) / Κατσαρού (λ), Δεδούση, Πανταζοπούλου, Μαντούδη


ΑΣ Ιωνικός - ΑΣΠ Κόρινθος 1-3 (13-25, 18-25, 25-16, 22-25)
ΙΩΝΙΚΟΣ (Θανέλλας): Μαγκανάρη, Τράγκα, Κελεσίδη, Γκότση, Κασδοβασίλη, Βάγια, Γεωργίου (λ)/ Καρούζου (λ), Βλάχου, Βελούδη, Γάτου
ΚΟΡΙΝΘΟΣ (Ανδρεόπουλος): Δορμπαράκη, Κωστάμη, Μπαλδώκα, Παναγοπούλου, Δέδε, Θώδη, Δημητροπούλου (λ) / Βατουσιάδη (λ), Αλατζάκη


ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Πετρούπολης 3-0 (25-18, 25-20, 25-21)
ΠΑΛΛΗΝΗ (Tουρνάκης): Πολίτη, Καραμπάγια, Οικονομοπούλου, Τζίμα, Στάθη, Λαμέ, Μπατία (λ) / Κούρτη, Σκλαδαίνα.
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (Αποστολογιωργάκης): Κατσιμπούλα, Μουτζουρίδου, Σκλιβανίτη, Τζαλαλή, Καπνία, Χρυσοσπάθη, Κανελλοπούλου (λ) / Ρίζου (λ), Κοτσαμπά, Μασούρα, Δημητροπούλου, Μπαντίδου,

ΑΓΟ Ευρυάλη - ΑΟ Θρίαμβος 0-3

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (03-00) 03
-. ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ (03-00) 03
-----------------------------------------
-. ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (03-00) 03
-. ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ (03-01) 03
5. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ (03-02) 02
6. ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ (02-03) 01
7. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ (00-00) 00
-. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (01-03) 00
-. ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ (00-03) 00
------------------------------------------------
-. ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (00-03) 00
-. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (00-03) 00


Β’ όμιλος - 1ος Υποόμιλος
Ηρακλής Ιωαννίνων - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (19-25, 21-25, 19-25)
Ηρακλής Ιωαννίνων (Ζιώγος) Λώλη, Παναγιωτίδου, Καρατζόγλου, Δαλακλή, Ιωαννίδου, Μπόζιο, Ζαβογιάννη -λ / Τζανή -Αθ., Δερμιτζάκη, Τζάνη Αλ., Ζερβοπούλου, Δημητρέλου.
Νέα Γενεά (Σταυριανίδης) Φαλιάγκα, Βασίλα, Βελίκοβα, Μπάγγου Ε., Καραντζοπούλου, Μιχαλιού, Μπάγγου Γ.-λ / Καραπαλίση -λ, Διωνίδου


Ανατόλια - Νίκη Αλεξανδρούπολης 2-3 (25-19, 25-18, 13-25, 13-25, 13-15)
Ανατόλια (Τζιουμάκας) Χαλιαμπάλια, Καλπάκη, Χοτοκουρίδου, Παππά, Καρατησίδου, Παφίλη, Ρεΐζογλου -λ / Κωτούλα, Μπίγγα Κ., Σταμπουλή, Παπαθεμελή,
Νίκη (Δήμητσας) Χαρισιάδου, Βενέτη, Καλογεροπούλου, Καρακύκλα Νικολαΐδου, Δεδούση, Καράμπαλη -λ / Σιδερίδου -λ, Λαμπρίδου, Κωνσταντινίδου.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ (06-00) 06
2. ΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (03-00) 03
---------------------------------------------------------
-. ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (03-01) 03
4. ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (03-02) 02
-. ΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (03-05) 02
-. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ (04-06) 02
7. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ (00-00) 00
-. ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Β. (00-03) 00
---------------------------------------------------
-. ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝ. (01-06) 00


Β’ όμιλος, 2ος Υποόμιλος
Μακεδόνες - ΕΑ Λάρισας 3-1

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡ. (03-00) 03
-. ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (03-00) 03
-------------------------------------------------
-. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (03-01) 03
-. ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (04-03) 03
5. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (03-02) 02
6. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (02-03) 01
7. ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ (00-03) 00
-. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (00-03) 00
-------------------------------------------------------
-. ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (00-03) 00

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου