Κυριακή, 14 Φεβρουαρίου 2016

H 13η, 15η ΚΑΙ 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Στους σημερινούς αγώνες της Α2 Γυναικών σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:


Α΄όμιλος - 1ος υπό όμιλος - 13η αγωνιστική
ΑΣΣ Αναγέννηση - ΦΟ Βριλησσίων 1-3 (25-16, 17-25, 15-25, 19-25)
Αναγέννηση (Μιλιώνης): Σαπαρέφσκα, Μάτα, Σκόρδα, Φράγκου Μ., Κνίτη Γεωργοπούλου, Κρητικού (λ) / Βογιατζή (λ), Μαραθοκαμπίτου, Φράγκου Β., Σερασκέρη, Αντωνούσου, Ανδρεαδάκη
Βριλήσσια (Ατσιδαύτης): Γκότζη, Μαβιλίδη, Παπουτσάκη, Μικρουδάκη, Κωνσταντέλου, Παπαστεργίου, Μπουζουνιεράκη (λ) / Γκότση Γ., Τσαρακλή, Βασιλακοπούλου
ΖΑΟΝ

ΖΑΟΝ - ΑΠΣ Αλίμου 3-0 (25-12, 25-19, 25-18)
ΖΑΟΝ (Μπλάμη): Μπαφατάκη, Γιαννακοπούλου, Καλαϊντζάκη, Φιλιπιόνκα, Καντάρη, Τσιουτσιούκη, Ξηνταρά (λ) / Νικολέτου (λ) Λιαροπούλου, Κιστάκη, Μουρατίδη
Άλιμος (Παπαθανασίου): Περγαντή, Αρβανίτη, Αντώνη, Κασκούτη, Καλαφατάκη, Τσίρου, Καρπασίτη (λ) / Μυλωνά, Πάτα, Περοπούλου

ΑΟ Ηλυσιάκος - ΑΕ Αγ. Παρασκευής 3-0 (25-19, 25-19, 25-22)
ΑΣΠ Θέτις - ΓΣΚ Ηρακλής 3-0 (27-25, 25-21, 25-21)
Θέτιδα (Σωτηρόπουλος): Τουρνάκη, Μελετιάδη, Αναγνώστου, Φραγκιαδάκη, Φωτείνου, Χριστοδούλου, Καράμπαλη (λ) / Λεωνίδου, Ζήση
Ηρακλής Κηφισιάς (Μαρτσουκάκη): Τσελέπη, Γιαννέλου, Λάβδα, Γκρέκα, Κορναράκη, Κόνιαρη, Λύρα (λ) / Βογιατζόγλου, Μαυράκου, Δαουλτζόγλου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (33-09) 31

2. ΑΣΠ ΘΕΤΙΔΑ (34-13) 29

------------------------------------
3. ΖΑΟΝ (23-16) 20

4. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (26-21) 19
-. ΦΟ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ (25-22) 19    
6. ΗΡΑΚΛΗΣ Κ. (21-20) 17

7. ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (16-25) 12  

8. ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (09-32) 04

---------------------------------------------

9. ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ (04-33) 02


Α' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 15η αγωνιστική
ΓΣ Πετρούπολης - ΑΣΠ Κόρινθος 2-3 (22-25, 19-25, 25-22, 25-18, 18-20)
Πετρούπολη (Αποστολογεωγάκης): Μπαντίδου, Βασιλείου, Δημητροπούλου, Κατσιμπούλα, Καπνιά, Μουτζουρίδου, Κανελλοπούλου (λ) / Κοτσαμπά (λ), Μασούρα, Πνευματικάκου
Κόρινθος (Ανδρεόπουλος): Παναγοπούλου, Κωστάμη, Δέδε, Μπόκα, Θώδη, Δορμπαράκη, Βατουσιάδη (λ) / Μπαλδώκα, Βακάλογλου, Βλαχοπούλου

ΓΣ Πανιώνιος - ΑΣΠ Ίωνες 3-2 (21-25, 25-21, 25-21, 23-25, 15-10)
Πανιώνιος (Κωστακόπουλος): Μερκούρη, Οικονομάκη, Τσουμήτα, Πανταζή, Κούρδογλου, Ευθυμίου, Παπαδάκη (λ)/ Μπακοδήμου, Σάντε, Φάκη
Ίωνες (Μαρίνος): Πολυδώρου, Κανάκη, Μουτζούρη, Ασημακοπούλου, Βλατάκη, Γραμμένου, Μιχαηλίδου (λ) / Πολίτη, Αγγελή

ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Χαλανδρίου 3-0 (25-19, 25-17, 25-20)
Παλλήνη (Τουρνάκης): Πολίτη, Οικονομοπούλου, Καραμπάγια, Σκλάβενα, Στάθη, Γιαννέλου, Μπάγια (λ) / Κούρτι (λ), Κιούρκου
ΓΣ Χαλανδρίου (Περόπουλος): Γκόγκου, Πασσιά, Φωκιανού, Πανοπούλου, Μπαϊράμη, Μαλουσάρη, Παπαδοπούλου (λ) / Καραβοκύρη (λ), Συκιώτη, Κολομητρούση

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (37-14) 33

---------------------------------------- 
2. ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (33-15) 29
----------------------------------------------------- 


3. ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ (36-24) 28
4. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ (27-14) 24
5. ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ (30-23) 22 
6. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (24-26) 20 

7. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (22-24) 15

8. ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (20-29) 14

9. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ (20-33) 11

------------------------------------------

10. ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ (16-34) 10

11. ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ (09-38) 04

Β' όμιλος - 1ος υποόμιλος - 16η αγωνιστική
Ναύαρχος Βότσης - Καμπανιακός 3-1 (25-21, 15-25, 25-21, 25-15)
Βότσης (Δεληγιάννη): Χατζηεφραίμογλου, Θεότη, Φακαράκη, Λυκούδη, Σφυρίου, Σωτηρίου, Παπαδοπούλου (λ) / Κανταρτζή (λ), Σαρλή, Φραγκουλίδου, Ασλανίδου
Καμπανιακός (Αγγουράς): Μητροπούλου Στ., Φαλέγκου, Μητροπούλου Κ., Ιωαννίδου, Παρασκευαΐδου, Ακριβοπούλου, Παππά (λ) / Κουντουρά (λ), Μαργαριτοπούλου, Κηπουρού

ΑΣ Ελπίς - ΣΑΑΚ Ανατόλια 3-2 (23-25, 20-25, 25-14, 25-11, 15-11)
Ελπίδα (Χρυσομαλλίδης): Γκοβεδάρου, Νότη, Μπολέτου Μ., Μπολέτου Κ., Καλαντάτζε, Σεφεριάδου, Σουπιώνη (λ) / Ευγενίδου (λ), Κομνίνο, Ντολοπούλου, Βουγιουκλίδου, Δροσοπούλου, Καραμούτσα, Παπάζογλου Α.
Ανατόλια (Τζιουμάκας): Παφίλη, Παππά, Χαλιαμπάλια, Καλπάκη, Χοτοκουρίδου, Καρατησίδου, Ρεϊζόγλου (λ) / Σταμπουλή, Μπίνγκα Ε., Μπίνγκα Κ., Κοτούλα

ΑΟ Ηρακλής Ιωαν. - ΑΣ Ποσειδώνας Βερ. 1-3 (25-21, 24-26, 16-25, 24-26)
ΑΟ Ηρακλής (Ζιώγος): Λώλη, Καρατζόγλου, Ζερβοπούλου, Δημητρέλου, Παναγιωτίδου, Ζιώγου, Ζερμιτζάκη (λ) / Θεοδωράκη, Κατσιμάνη, Σταύρου
Ποσειδώνας (Λουκάς): Γαλίκα, Τσιάμη, Κυριακίδου, Τσιούχα, Κυριαζάκη, Μόσχα, Γρηγοριάδου (λ) / Ντακοπούλου, Τσαουσοπούλου, Βενετικίδου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ (42-09) 39
2. ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ (32-16) 28
------------------------------------------------

3. ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (28-21) 24
4. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ (29-26) 23  
5. ΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (28-23) 22

6. ΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (22-29) 15
7. ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Β. (17-32) 14

8. ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (19-33) 13
-------------------------------------------------

9. ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝ. (10-38) 05

Β' όμιλος - 2ος υποόμιλος - 16η αγωνιστική
ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Ασκληπιός 3-0 (25-18, 25-18, 25-21)
ΕΑΛ (Πνάκας): Τάση, Σταυροθεοδώρου, Καραναστάση, Κοντονάσιου, Εξάρχου, Κουτσογιάννη, Τίκα (λ) / Αλβίζου, Διάλλα, Παπακώστα, Δούρου, Μαργαριτοπούλου
Ασκληπιός (-): Γεωργοπούλου, Γεωργίου, Προβίδα, Παπαθεοδώρου, Γάτσα, Τυρογιάννη, Κότσιρα (λ) / Βουλγαράκη, Χατζηχριστοδούλου, Τόλιου, Μακράκη

ΑΣ Μακεδόνες - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-3 (25-21, 20-25, 21-25, 25-22, 13-15)
Μακεδόνες (Σκουλικάρης): Χαραβέλου, Δραγουμάνου, Σπανού, Καραφουλίδου, Κόλλια, Πολυνοπούλου, Μυρίδου (λ) / Ευθυμιάδου (λ), Τζαγκαράκη, Παπαδοπούλου, Καλτσώνη, Γιαννούλη
ΔΑΣΩ (Ιωαννίδης): Μπερμπέρογλου, Κοτέογλου, Μαρκάδα, Τσιουκάρη, Παυλίδου, Καλτουρουμίδου, Αναγνώστου (λ) / Παπάζογλου

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (38-06) 36

2. ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (36-15) 32

-------------------------------------------------

3. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (34-23) 28     
4. ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (25-18) 23
-. ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡ. (28-22) 23 
6. ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ (23-27) 18

7. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (20-34) 13

8. ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (19-36) 10

----------------------------------------------------

9. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (00-42) 00

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου