Τρίτη 30 Απριλίου 2013

3 ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΥΠΕΛΩΝ ΕΣΠΕΔΑ ΚΑΙ ΑΠΟΝΟΜΩΝ

Γιορτή του Βόλεϊ ήταν η διοργάνωση των τελικών του Κυπέλλου ΕΣΠΕΔΑ που φιλοξενήθηκε στο κλειστό γυμναστήριο Πετρούπολης.
Πετρούπολη και Νέα Πέραμος κυπελλούχοι ΕΣΠΕΔΑ. 3 Videos on air!Μπροστά σε πολλούς φιλάθλους του αθλήματος η ομάδα της Πετρούπολης κατέκτησε το Κύπελλο στην κατηγορία των γυναικών επικρατώντας με 3-2 της Ένωσης Ιλίου, παρά το γεγονός ότι βρέθηκε πίσω με 2-0 σετ.
Στους άνδρες η Νέα Πέραμος αποδείχθηκε πιό έτοιμη στα κρίσιμα σημεία του παιχνιδιού απένατι στην Φιλία Περάματος και κατέκτησε το Κύπελλο νικώντας με 3-0.
Το volleynews.gr και το sportshero.gr, σε προσφορά του Δήμου Πετρούπολης και υπό την αιγίδα της ΕΣΠΕΔΑ, σας μετέδωσαν σε LIVE Streaming το μεγαλύτερο μέρος των αγώνων, αλλά δυστυχώς δεν μπορέσαμε να κάνουμε την κάλυψη όπως θα θέλαμε, λόγω της κακής ποιότητας του Ίντερνετ στην περιοχή.