Δευτέρα, 9 Φεβρουαρίου 2015

ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Χριστίνα ΠΑΣΙΑΛΗ (ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ)
Τα αποτελέσματα στους σημερινούς αγώνες της Α2 Γυναικών έχουν ως εξής:
1ος όμιλος
Ηλυσιακός - Θέτις 3-1 (20-25, 25-20, 25-17, 25-15)
Ηλυσιακός (Λιώσης): Σωτηρίου, Μάρκου, Τσέλιου, Θύμο, Παπαστεργίου, Μπέμπη, Τσιγαρίδα, Καραγρηγορίου (λ)/ Δασκαλοπούλου, Ράγκου, Χαρίση, Βακαλοπούλου
Θέτις (Παπαθανασίου): Κωνσταντίνου, Αναγνώστου, Πανταζή, Ράγκου, Φουντζήλα, Μελετιάδη, Κεραιώτου (λ)/ Ζήση Π, Ζήση Χ, Χανδρη, Ποδαρά

Πανιώνιος - Ηρακλής Κηφισιάς 3-0 (28-26, 25-20, 25-13)
Πανιώνιος (Κωστακόπουλος): Οικονομάκη, Μπίσκου, Τουρνάκη, Ευθυμίου, Τσουμήτα, Τσιώνη, Πασιαλή (λ)/ Λεζινό (λ), Μουρατίδη, Δαρλάση, Δελατόλα
Ηρακλής (Χουντουμάδης): Γκρέκα, Γεωργιάδη, Χρυσομάλλη, Σπανού, Κορναράκη, Καστάνου /Αγγελοπούλου (λ), Λύρα (λ), Τσιάκουλα, Λάβδα, Κόνιαρη, Νικολογιάννη.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΣΤΕΡΑΣ (44-12) 41
------------------------------------
2. ΗΡΑΚΛΗΣ Κ. (37-16) 35
-. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (41-18) 35
4. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (40-26) 31  
5. ΘΕΤΙΔΑ (35-26) 30  
6. ΠΑΛΛΗΝΗ (31-26) 26
-. ΖΑΟΝ (36-28) 26
8. ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ. (24-30) 17
-. ΠΑΓΓΕΡΑΓΩΤΙΚΟΣ (20-33) 17 
10. ΤΡΑΧΩΝΕΣ (19-44) 10
  ----------------------------------
11.ΜΕΣΣΑΡΑ (15-37) 08 
12. ΣΟΥΔΑ (ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ)

2ος όμιλος
Σε εξ αναβολής αγώνα:
ΓΣ Μεσσηνιακός, ΓΣ Πετρούπολης 3-2 (28-30, 16-25, 25-18, 25-14, 15-11)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΡ. (48-07) 48
------------------------------------------------   
2. ΠΟΡΦΥΡΑΣ (46-12) 43
3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ (40-16) 37
4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ (38-21) 33
5. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (34-25) 28
6. ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (34-28) 27
7. ΑΚΡΙΤΑΣ (28-32) 22
8. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ (29-33) 20
9. ΕΛΑΣΣΟΝΑ (25-34) 19
10. ΙΩΝΕΣ (08-43) 06
----------------------------------------
11. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Π. (06-46) 03
12. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡ. (08-46) 02

3ος όμιλος
Νέα Γενεά - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 2-3 (23-25, 25-16, 11-25, 29-27, 13-15)
Ν. Γενεά (Χριστολιάκος): Κολοκυθά, Καρατζοπούλου, Βασίλα, Κουτρουμπή, Φαλιάγκα, Ροντήρη, Καραμπαλίση-λ / Μπάγγου-λ, Καλπάκη, Νταή, Κούγκα.
Ν. Βότσης (Δεληγιάννη): Τσομπανίδου, Χατζεφραίμογλου, Στάγκοβιτς, Παπαφωτίου, Λυκούδη, Σφυρίου, Κανταρτζή-λ / Κούλα, Φραγκουλίδου, Παππά, Σακαράκη, Κώστα.

ΣΦΒ Ερμής - ΑΣ Άρης 0-3 (12-25, 18-25, 13-25)
Ερμής (-): Σαββίδου, Παρλόγλου, Κιουτσιούκη, Στάικου, Παπαϊωάννου, Καρατισίδου, Σωτήρογλου-λ / Κωστή.
Άρης (Σολκίδης): Γεωργακοπούλου, Γεροβασιλείου, Αποστολίδου, Τυφλιώρη, Κοκκινίδου, Σωτηρίου, Καψαμπέλη-λ / Παπαδοπούλου, Θεότη, Καλούδη.

ΣΦΚ Πιερικός - ΑΣ Ελπίς 0-3 (10-25, 17-25, 19-25)
Πιερικός (Σαρρής): Τσιγγαροπούλου, Γκόλτσιου, Παναγιωτίδου, Βουλγαρίδου, Χαραλαμπίδου, Γκουτζαμάνη, Κατσικά-λ / Θεοδώρου, Καρύδη, Καλπακίδου, Χρυσίδου.
Ελπίδα (Χρυσομαλλίδης): Καραμούτσα, Ιακωβίδου, Καρακατσιάνη, Μπολέτου Α., Μπουγιουκλίδου, Μπολέτου Μ., Σουπιώνη-λ / Πιλιούρη, Μούχλια, Δροσοπούλου, Αμπεριάδου

Πήγασος Πολίχνης – ΑΠΣ Αίας 0-3 (18-25, 10-25, 21-25)
Πήγασος (Πιπερίδης): Γαΐτη, Ριζοπούλου, Μπάγγου, Συμεωνίδου, Γιαννετάκη, Μουμούρη, Ρόζου-λ / Αμοιρίδου-λ.
Αίας (Γαβαλά): Γλυκίδου, Ξενιτιάδου, Κυριακίδου, Χρηστινίδου, Καλανταρίδου, Κούση, Ακριτίδου-λ / Καραμανλή-λ, Ξανθοπούλου.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΡΗΣ (42-07) 41
-------------------------------  
2. ΑΙΑΝΤΑΣ (43-12) 40
3. ΕΛΠΙΔΑ (43-10) 39
4. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΥΛΗ (41-23) 34  
5. ΛΑΓΚΑΔΑΣ (34-29) 27
6. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (29-34) 22
7. Ν.ΒΟΤΣΗΣ (28-28) 21
8. ΠΗΓΑΣΟΣ (21-36) 16
9. ΗΡΑΚΛΗΣ (18-35) 14
10. ΕΡΜΗΣ (17-40) 11
---------------------------------
11. Ν. ΓΕΝΕΑ (17-37) 10
12. ΠΙΕΡΙΚΟΣ (03-44) 01
 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου