Τετάρτη, 16 Σεπτεμβρίου 2015

ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΜΑΣ

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα το απόγευμα οι κληρώσεις των κυπέλων και πρωταθλημάτων της ΕΣΠΕΔΑ.
Αναλυτικά, οι κληρώσεις των τμημάτων μας, έχουν ως εξής:
 
ΚΥΠΕΛΟ ΑΝΤΡΩΝ: 2η αγωνιστική 12/10 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ. Σε περίπτωση νίκης θα αντιμετωπίσουμε στην 3η αγωνιστική το νικητή του ζευγαριού Αστέρας ή Έσπερος - Ακάδημος.
 
ΚΥΠΕΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: 1η αγωνιστική 07 ή 08/10 ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ. Σε περίπτωση νίκης  στη 2η αγωνιστική θα αντιμετωπίσουμε το Σαρωνικό στην Αίγινα.
 
Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΤΡΩΝ: Το πρόγραμμα μας:
19/10 ΑΚΑΔΗΜΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΡΕΠΟ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
 
Α΄ ΕΣΠΕΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Το πρόγραμμα μας:
22/10 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΟΣΧΑΤΟ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΑΜΦ.
ΙΚΑΡΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ
ΕΙΡΗΝΗ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
 
ΕΦΗΒΩΝ
Β΄ΟΜΙΛΟΣ: Το πρόγραμμα μας:
18/10 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΡΕΠΟ
Οι 4 πρώτες ομάδες προκρίνονται στην επόμενη φάση.
 
ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ: Το πρόγραμμα μας:
11/10 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΡΤΕΜΗ
ΑΛΙΜΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΚΕΛΕΟΣ
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΙΛΙΟ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΜΙΛΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΡΕΠΟ
Μετά από αγώνες μονού γύρου, θα προκριθούν στην επόμενη φάση, οι 8 πρώτες ομάδες.
 
ΠΑΙΔΩΝ
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ: Το πρόγραμμα μας:
17/10 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΜΙΛΩΝΑΣ
Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
Στην επόμενη φάση, προκρίνονται οι 4 πρώτες ομάδες.
 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)
Β΄ΟΜΙΛΟΣ: Το πρόγραμμα μας:
17/10 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΛΙΜΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
Οι 2 πρώτες ομάδες, προκρίνονται στην επόμενη φάση.

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄ 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ: Το πρόγραμμα μας:
17-18/10 ΕΣΠΕΡΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Οι 3 πρώτες ομάδες προκρίνονται στην επόμενη φάση.

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Γ΄ 
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ: Το πρόγραμμα μας:
17-18/10 ΑΡΤΕΜΗ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΛΙΜΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
Οι 4 πρώτες ομάδες προκρίνονται στην επόμενη φάση.

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου