Δευτέρα 11 Φεβρουαρίου 2013

ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 0-3 ΣΤΙΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β΄

Αναστασία ΒΛΑΣΤΑΡΙΔΟΥ
Με εντός έδρας ήττα από τον ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ με 3-0 (13-25, 13-25, 21-25) συνέχισε τις υποχρεώσεις του το β΄ τμήμα των κορασίδων μας.
Τα κορίτσια μας προσπάθησαν να ανταγωνιστούν τον αντίπαλο τους, αλλά τα κατάφεραν μόνο στο 3ο σετ, στο οποίο ήταν κοντά στο σκορ μέχρι το 20-20, αλλά από κει και μετά οι Τράχωνες με σερί 5-1, κέρδισαν σετ και αγώνα.
Πάντως, τα κορίτσια δουλεύουν πολύ στις προπονήσεις και περιμένουμε απ΄ αυτά ότι στο μέλλον θα βγει και στο γήπεδο η δουλειά τους.
Με λάθη η διαιτησία των κ.κ. Μπολοβίνου, Δήμητσα - Δημόπουλου.
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ: (Ραντοίκοβιτς) Βλασταρίδου, Μπαλάση, Αργυροπούλου, Νάκη, Γερακαράκη, Μοίρα Β. (αρχ. 6άδα), Νοδάρα, Τσιριγώτη.
ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ: (Παπαθανασίου) Γεωργαντώνη, Ταμπακοπούλου, Μουργή, Μάλλη, Σιώζιου, Δαφνή, Τσερωτά (λ), Γκεοργκίεβα, Καλκούνια, Παλλαδιά.