Κυριακή, 20 Δεκεμβρίου 2015

ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στους αγώνες των ομίλων της Α2 Γυναικών έχουν ως εξής:

Α’ όμιλος - 1ος υποόμιλος (8η αγωνιστική)
ΓΣΚ Ηρακλής - ΑΠΣ Αλίμου 3-0 (25-14, 25-11, 25-13)
Ηρακλής Κηφισιάς (Μαρτσουκάκη): Κόνιαρη, Δαουλτζόγλου, Τσελέπη, Γιαννέλου, Λάβδα, Γκρέκα, Λύρα -λ / Πασιαλή -λ, Κορναράκη, Βογιατζόγλου Ι., Βογιατζόγλου Α., Μακράκου.
ΑΣΠ Αλίμου (Παπαθανασίου): Δήμου, Καλαφατάκη, Γκόγκα, Πάτα, Τσίρου, Καραμπάγια, Καρπασίτη -λ / Αντώνη-λ, Μελιγαλιώτη, Παπαχατζή.

ΑΟ Αιγάλεω - ΑΣΣ Αναγέννηση 3-2 (18-25, 25-14, 18-25, 25-15, 15-10)
Αιγάλεω (Αντωνιάδη): Βλάχου, Μολδοβανίδη, Μανωλίκα, Ιωάννου, Μπιτσάκου, Λαμπιτσάκη, Οικονομοπούλου -λ / Αναστασιάδη -λ, Μικέλη.
Αναγέννηση (Μηλιώνης): Κνήτη, Σκορδά, Σαπαρέφσκα, Μάτα, Γεωργακοπούλου, Φράγκου, Κρητικού -λ / Βογιατζή -λ, Παπαδοπούλου Ν., Μαραθωκαμπίτου Σ., Παπαδοπούλου Ο., Μαραθωκαμπίτου Ν.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ (21-04) 19
2. ΑΣΠ ΘΕΤΙΔΑ (19-12) 14
------------------------------------
-. ΗΡΑΚΛΗΣ Κ. (17-11) 14
4. ΖΑΟΝ (13-12) 11
-. ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (14-13) 11
-. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ (16-15) 11
7. ΦΟ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ (14-14) 10  
8. ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (07-23) 04
---------------------------------------------
9. ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ (04-21) 02


Α' όμιλος - 2ος Υποόμιλος (9η αγωνιστική)
ΑΣΠ Κόρινθος - ΓΣ Μεσσηνιακός 3-2 (25-14, 25-23, 10-25, 20-25, 15-10)
Κόρινθος (Ανδρεόπουλος): Θώδη, Δορμπαράκη, Κωστάμη, Παναγοπούλου, Αλατζάκη, Δέδε, Βατουσιάδη -λ / Μπαλδώκα, Βακαλόγλου, Βλαχοπούλου
Μεσσηνιακός (-): Παναγοπούλου, Σουρή, Κωνσταντοπούλου, Σκλήρη, Χειλαδάκη, Ραμούνδου, Σαμπάτη -λ / Μπούνα -λ, Φωτεινάκη, Ζερίτη.

ΓΣ Πετρούπολης - ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (15-25, 15-25, 25-22, 18-25)


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (24-05) 23
2. ΑΣΠ ΚΟΡΙΝΘΟΣ (22-15) 17
----------------------------------------------------
3. ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (19-11) 16
-. ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ (22-17) 16
5. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ (18-12) 15
6. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (17-15) 12
7. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ (16-25) 09
-. ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ (12-16) 09
9. ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (13-18) 08
------------------------------------------
-. ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ (10-19) 08
11. ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ (04-24) 02


Β’ όμιλος - 1ος Υποόμιλος (10η αγωνιστική)
ΑΣ Ποσειδώνας Βέροιας - ΜΑΣ Νέα Γενεά 0-3 (16-25, 22-25, 22-25)
Ποσειδώνας (Λουκάς) Κυριακίδου, Τσιούχα, Τσιάμη, Μοσχά, Γαλλίκα, Κυριαζάκη, Γρηγοριάδου -λ / Τσιλίκα -λ, Νταρκοπούλου, Τσαουσοπούλου.
Νέα Γενεά (Κοτόρτσης) Βασίλα, Μπάγγου Ε., Καραντζοπούλου, Μιχαλιού, Φαλιάγκα, Βελίκοβα, Καραπαλίση -λ / Μπάγγου Γ., Σκορδίλη, Κολοκυθά, Ζαχαρή.

ΑΣ Καμπανιακός - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης 3-0 (25-17, 25-19, 25-19)
Καμπανιακός (Αγγουράς) : Μητροπούλου Στ., Μητροπούλου Κρ., Φαλέγκου, Μαργαριτοπούλου, Ιωαννίδου, Παρασκευαΐδου, Παππά -λ / Δογρανλή -λ Κηπουρού, Ακριβοπούλου.
Νίκη (Δήμητσας): Βενέτη, Καλογεροπούλου, Λαμπρίδου, Νικολαΐδου, Καράμπαλη, Χαρισιάδου, Λυμπεροπούλου -λ / Σιδερίδου -λ, Κωνσταντινίδου, Αργύρη.


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ (24-05) 22
2. ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ (24-09) 21
------------------------------------------------------

3. ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (18-15) 16
-. ΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (20-14) 16
5. ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ (18-19) 14
6. ΝΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (16-20) 11
7. ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (14-21) 10
8. ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ Β. (10-21) 08
-------------------------------------------------
9. ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝ. (06-26) 02


Β’ όμιλος, 2ος Υποόμιλος (9η αγωνιστική)
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας - ΕΑ Λάρισας 0-3 (13-25, 19-25, 21-25)
Ένωση (Παναγιώτου) : Παπαδοπούλου Ουρ., Κατσαρέ, Τζιουργκάνου, Ζιώγα, Παραφέστα, Παναγιώτου, Παπαδοπούλου Ζ.-λ / Ζιάκου -λ / Μπαλογιάννη, Χατζηβασίλη, Μπελαή
ΕΑΛ (Πνάκας): Σταυροθεοδώρου, Δούρου, Μπούκουρα, Κοντονάσιου, Παπακώστα, Τάση, Τίκα -λ / Μανδραβέλη, Έξαρχου.

ΛΑΓΚΑΔΑΣ
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣ Ηρακλής 3-1 (25-23, 16-25, 25-21, 25-22)
ΔΑΣΩ (Ιωαννίδής) : Παυλίδου, Καλτουρμίδου Μ., Μπερμπέρογλου, Κοτέογλου, Καλτουρμίδου Α., Τσιούκαρη, Παπάζογλου -λ / Τσάτσα -λ
Ηρακλής (Κυριάκου): Τουκμενίδου, Βεζυριανίδου, Δάρδα, Ντουντούδη, Κολτσιάκη, Δαμιανίδου, Καλαϊτζίδου -λ / Κανονίδου -λ, Μότσιανου, Ηλιάδη - Μάνου.

ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣΚ Λαγκαδά 0-3


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ (24-01) 24
2. ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (23-08) 21
----------------------------------------------- 
3. ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (18-10) 18
-. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (21-13) 18
5. ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡ. (19-14) 16 
6. ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (15-20) 11
7. ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ (11-23) 07
8. ΓΣ ΕΝΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ (10-24) 05
--------------------------------------------------------
9. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (00-27) 00

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου