Κυριακή, 20 Δεκεμβρίου 2015

H 8η, 9η KAI 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Α2 ΑΝΤΡΩΝ

Τα αποτελέσματα στους αγώνες της Α2 Ανδρών και οι βαθμολογίες των ομίλων έχουν ως εξής:


Α όμιλος (8η αγωνιστική)
ΑΣ Ιωνικός - ΑΟ Παλλήνη 2-3 (25-20, 25-18, 14-25, 22-25, 12-15)
Ιωνικός (Ηλιόπουλος): Χατζηθάνος, Οικονόμου, Νικητάκης, Ρεμούνδος, Γιαννόπουλος, Κατσακούλας, Ζαγγάνας - λ / Παπαδόπουλος, Πεπόνης, Λέπουρας, Θεοδόσης
 
Παλλήνη (Ξεροβάσιλας) : Κατσαούνης, Ψαρρής, Τσικάτος, Αντωνάκης, Ρουμελιώτης, Μήττας, Βογιατζίδης -λ / Μπιλλήρης, Χριστόπουλος, Κουλοχέρης,

ΓΣ Πανιώνιος - ΑΟ Πολιτεία 3-0 (25-23, 25-17, 25-23)
Πανιώνιος (Ψάρρας): Στυλιανού, Τσέργας, Κουφόπουλος, Κωνστανινίδης, Καντιώτης, Σπάλας, Κουτσουρής -λ / Κωνσταντόπουλος -λ, Φελερής, Κλειδόπουλος, Βλαβιανός.
Πολιτεία (Μπαΐλης): Καζάρας, Χρηστίδης, Νόστιμος, Κάσσαρης, Κίγκας, Τοπαλίδης, Γαβαλάς -λ / Ηλιάδης -λ, Πανούσης, Νικολόπουλος, Ζαρωτιάδης.


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

 

1. ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ (24-05) 22

-------------------------------------------
2. ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (16-08) 15
--------------------------------------------------  
3. ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΗ (16-11) 14
4. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ (16-13) 13
-. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (18-09) 13 
6. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (19-15) 12

7.ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (11-17) 06

8. ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (05-18) 04

---------------------------------------------

9. ΟΦΗ (07-19) 03

10. ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ (04-21) -03


Β’ όμιλος (9η αγωνιστική)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Απόλλων 1-3 (21-25, 18-25, 25-22, 20-25)
Αργυρούπολη (Αρέτας): Καρράς, Ιατρόπουλος, Κίσκηρας, Πολυχρόνου, Ρομπότσης, Ρουμελιωτάκης, Κυριακουλάκος -λ / Κώτσης, Νταουντάκης, Χαρισάνης, Πανταζόπουλος
Απόλλων (Νικηφορίδης): Κυριακίδης, Μανιάτης, Ανάγνου, Σασάτι, Λένας, Χατζηκάλφας, Κοτσαμπάσης -λ / Χριστοφοράκης, Γεωργίου, Αμαριαννάκης


Γιώργος ΔΡΟΓΚΑΡΗΣ (ΚΥΖΙΚΟΣ)
Ακρίτας Καλαμάτας - ΑΠΣ Κύζικος 0-3 (11-25, 12-25, 13-25)
Ακρίτας (-) : Καρούνος, Θεοδώρου, Καρράς, Μητρόπουλος, Μπελογιαννέας, Τρουπάκης, Πράτης -λ
Κύζικος (Λάιος) : Δρογκάρης, Κατσανεβάκης, Θεοδωρόπουλος, Πεφάνης, Μπεκιάρης, Κούνας, Πλεμμένος -λ / Νικηφορίδης


ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-2 (19-25, 25-20, 19-25, 25-20, 15-13)
Καλαμάτα (Δημητρακόπουλος): Μπουσούνης, Κακαλέτρης, Μάνα, Ντάκουρης, Μανιατέας, Μπλάουελ, Εξαρχέας -λ / Αποστολόπουλος
Ερυθραία (Χατζηπέρρος): Δανιάς, Αριστόπουλος, Τραπεζουντίδης, Καραγιώργος, Κωστόπουλος Α., Χατζηγεωργίου, Μπαρούτας -λ / Παπαδέας, Κωστόπουλος Γ., Σεβδαλής, Μάρκου, Βήτας.


ΕΑ Πατρών - ΑΕΚ 0-3 (13-25, 19-25, 21-25)
ΕΑΠ (Αγγελόπουλος): Σαρακίνης, Μούρτζης, Κάβουρας, Δασκαλόπουλος, Τσαρκάτογλου, Κανελλόπουλος, , Σύρος -λ / Πατρινός, Δρακόπουλος, Μακρυγιάννης, Γεωργιόπουλος, Γιαννούτσος
ΑΕΚ (Μπουτσουρής): Αλεξόπουλος, Χατζηπροδρόμου, Καρακίτσος, Κοτσιλιάνος, Ζουπάνης, Καρανικολάου, Αχιλλεόπουλος -λ


ΑΕΠ Ολυμπιάς - Κόροιβος Αμαλιάδας 3-2 (23-25, 17-25, 25-18, 25-17, 15-9)
ΑΕΠ Ολυμπιάς (Δαρείος): Χριστόπουλος, Δημησιάνος, Ράπτης, Χασάπης, Ντόντης, Φιλίππου, Κόζης -λ / Γεωργακόπουλος -λ, Θεοδωράκης, Παπαεμμανουήλ, Μάρκου
Κόροιβος (Γκρουμούσας): Παναγιωτάρας, Τσούμας, Κοσμάς, Τσερεγκούνης, Σαλαβασίδης, Σωτηρόπουλος, Μιχόπουλος -λ / Γκρουμούσας-λ, Παπαθεοδώρου, Μαυροειδής Δ., Μαυροειδής Ι., Παναγιωτόπουλος, Μητρογιάννης


Ηρακλής Χαλκίδας - Εθνικός ΟΦΠΦ 3-1 (25-19, 25-27, 27-25, 26-24)
Ηρακλής Χαλκίδας (Γκολίτσης): Γκόρτσιανιουκ, Αδαμόπουλος, Φίνος, Κολτσιάκης, Αντιφάκος, Γεωργόπουλος, Κοντοστάθης -λ / Φωτιάδης, Αλεξάκης, Κουτρουμάνος, Κανατάς
Εθνικός (Κλαρούδας) : Τουρνάκης, Τοκάνης, Ψάρρας, Μπάσης, Λουκάς, Παπακυριακού, Βολουδάκης -λ / Σιώπης, Μαμάης, Αλεξίου, Λιόντας.


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ


1. ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ (27-03) 27

----------------------------------------

2. ΗΡΑΚΛΗΣ Χ. (24-07) 24

--------------------------------------

-. ΑΕΚ (24-04) 24

4 ΕΘΝΙΚΟΣ Π. (21-09) 19
5. ΕΑ ΠΑΤΡΑΣ (15-19) 12

6. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (16-16) 11
7. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (14-21) 10

8. ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (14-22) 09

9. ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ (12-22) 08

---------------------------------------------------

10. ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (12-23) 06
-. ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ (11-24) 06
12. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ (06-26) 03


Γ’ όμιλος (12η αγωνιστική)
ΑΣ Ελπίς - ΧΑΝΘ 3-1 (25-18, 24-26, 25-22, 25-16)
Ελπίδα (Καραβιδόπουλος) Σταυρακάκης, Χριστόφας, Ακριτίδης, Χατζηχρηστάκης, Βασιλειάδης, Βουλγαρίδης, Ξένος -λ / Ταλαμπίρης -λ, Παντίρης, Σαχπατζίδης, Βεληχάι, Σταυρίδης,
ΧΑΝΘ (Δράμπας) Αλεξίου, Τσοπάνογλου, Χρυσάφης, Παραδεισάνος, Τερζόγλου, Νικολακάκης, Πάντσιος-λ / Ξένος - Καρούμπας -λ, Καλλέργης, Σπανουδάκης, Πρώιος.


ΑΜΣ Νέστωρ - ΓΕ Αλεξανδρούπολης 3-0 (25-12, 25-14, 25-10)
Νέστωρ (Κράβαρικ): Αποστόλου, Τσιάρας, Μποζίδης, Ναζίρης, Μωρές, Αγγελής, Μελιδώνης -λ /Ράπτης -λ, Μπατσαράς.
ΓΕΑ (-) Στοϊλούδης, Αρχοντούδης, Γραμματικάκης, Μπουφίδης, Δαλδαβερένης, Κεσκίνης, Κωνσταντινίδης -λ / Κώττας, Ανδρεάδης.


ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής - ΑΠΣ Αίας 3-1 (25-15, 26-28, 25-15, 25-21)
ΑΕ Κομοτηνής (Τσιακμάκης) Τερζόγλου, Δημόπουλος, Καψαλιάρης, Φάκας, Χατζηβλάσιου, Χρηστουηλίας, Παπαϊωάννου -λ / Βαργεμιτζίδης-λ, Παπασπύρος, Παπαδόπουλος, Λέκκος, Δεληγιαννίδης.
Αίας (Νανάς) Καμαριώτης, Βαφέας, Ιωακειμίδης, Κουντουρέτης, Χρηστινίδης, Ζαΐμης, Ρωμαλιάδης-λ / Μπερμπέρογλου, Ξενίκας, Μιχελάκης, Κόκας.


Πήγασος Πολίχνης - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου 1-3 (18-25, 23-25, 23-25)
Πήγασος (Κουτουνίδης): Παράσογλου, Γκούγκουρας, Καπετανίδης, Ρούσσος, Παπάζογλου, Κομητούδης, Γκιουγκής -λ / Τζιάβρας -λ, Κοντοκώστας, Αντύπας, Κουκουμάκας, Χρηστάκος, Αναστασιάδης,
Νίκη Αιγινίου (Στράντζαλης) Βουλκίδης, Κιοσσές, Λαμπρινός, Ιωαννίδης, Γκορίδης, Γεωργόπουλος, Κνάπεκ -λ / Ματσκίδης-λ, Ντουντούδης, Χασιαπέτης, Αναστασιάδης, Παπαλεξίου.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ (32-08) 30

------------------------------------------------- 
2. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ (32-15) 26
-------------------------------------------------

3. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (29-11) 25

4. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (23-17) 20
5. ΚΟΜΟΤΗΝΗ (24-22) 18

6. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (22-17) 18
7. ΑΠΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ (22-23) 13

8. ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ (18-23) 12

8. ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (15-26) 11

10. ΑΠΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (17-30) 09

--------------------------------------------------------  

11. ΧΑΝΘ (15-29) 09


-. ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (12-27) 08

-. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ (13-26) 08

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου