Κυριακή, 4 Ιανουαρίου 2015

ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Δήμητρα ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (ΑΚΡΙΤΑΣ)
Τα αποτελέσματα στους σημερινούς αγώνες της Α2 Γυναικών έχουν ως εξής:
2ος όμιλος
Ακρίτας Καλαμάτας - Ένωση Ελασσόνας 3-2 (26-24, 25-22, 14-25, 17-25, 15-10)
Ακρίτας (Ξεροβάσιλας): Πανταζοπούλου, Βεδούση, Νικολακοπούλου, Καρακύκλα, Μποτσάκη, Μαντούδη, Χάσκου (λ) / Παυλέα (λ), Σπυλιωτοπούλου, Κουκούτση, Μπούνα
Ελασσόνα (Παναγιώτου): Κατσαρέ, Αθανασιάδου, Δίρβα, Παπακώστα, Σιουργκάνου, Παναγιώτου, Ζιάκου (λ) / Κασελούρη, Πλιάκα, Παπαδοπούλου
.

Απόλλων Π. - ΓΣ Χαλανδρίου 0-3 (14-25, 9-25, 18-25)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΡ. (30-03) 30
------------------------------------------------- 
2. ΠΟΡΦΥΡΑΣ (30-05) 29 

3. ΧΑΛΑΝΔΡΙ (25-12) 23
4. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (23-16) 20
5. ΕΛΑΣΣΟΝΑ (22-20) 19
6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ (23-19) 18

7. ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (22-21) 17
8. ΑΚΡΙΤΑΣ (21-18) 16
9. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ (19-22) 14
10. ΙΩΝΕΣ (08-28) 06
----------------------------------------
11. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Π. (05-31) 03
12. ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΠΡ. (04-33) 00

3ος όμιλος
ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΕΟ Σταυρούπολης 1-3 (14-25, 25-23, 12-25, 14-25)
ΑΣΚ ΛΑΓΚΑΔΑ (Ζωλοσταθιάδης): Βλάχου, Φίλια, Τσιούπα, Ανδρονικίδου, Σιδηρά, Δημητριάδου, Κουρτίδου-λ / Κλέπκου, Στόιου, Στεργίου, Αρμουτάκη.
ΕΟΣ (Ιωαννίδης): Άγγου, Σταφυλλίδου, Μητσάνη, Μπούκα, Δημητριάδου, Ελευθεριάδου, Γεωργιάδου-λ / Βοζίκη, Ζηνονίδου.

Πήγασος Πολίχνης - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-11, 25-14, 25-18)
ΠΗΓΑΣΟΣ (Πιπερίδης): Γανετάκη, Μπάγγου, Ριζοπούλου, Μποζατσίδου, Μουμούρη, Συμεωνίδου, Ρόζου-λ / Μυρίδου-λ.
ΠΙΕΡΙΚΟΣ (Σαρρής): Γκολίσιου, Γκουτανάκη, Χαλπακίδου, Παναγιωτίδου, Βουλγαρίδου, Χαραλαμπίδου, Κατσικά-λ / Τσιγγαροπούλου, Θεοδώρου.

Νέα Γενεά - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-3 (19-25, 25-18, 20-25, 20-25)
Ν. ΓΕΝΕΑ (Χριστολιάκος): Κολοκυθά, Καρατζοπούλου, Ροντήρη, Κουτρουμπή, Φαλιάγκα, Καλπάκη, Καραπαλίση-λ / Μπάγκου-λ, Βασίλα, Κούγκα.
ΔΑΣΩ (Γεωργιάδης): Μπαχτσεβάνη, Κοτέογλου, Χαλιαμπάλια, Λεωνιδάκη, Παυλίδου, Μαρκάδα, Κατσικά-λ / Τσατσά-λ, Παπάζογλου, Παπαγιαννάκη 


Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
 
1. ΑΙΑΝΤΑΣ (30-06) 29
------------------------------- 
2. ΑΡΗΣ (27-06) 26  
3. ΕΛΠΙΔΑ (28-08) 25
4. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΥΛΗ (29-16) 24
5. ΛΑΓΚΑΔΑΣ (22-24) 15
-. Ν.ΒΟΤΣΗΣ (20-19) 15
-. ΠΗΓΑΣΟΣ (18-21) 15
8. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ (18-26) 13
9. ΗΡΑΚΛΗΣ (15-23) 11
10. Ν. ΓΕΝΕΑ (13-25) 09
--------------------------------- 
11. ΕΡΜΗΣ (11-26) 06
12. ΠΙΕΡΙΚΟΣ (02-32) 01

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου