Κυριακή, 18 Ιανουαρίου 2015

ΟΙ ΣΗΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ Α2 ΑΝΤΡΩΝ

ΕΘΝΙΚΟΣ Π.
Τα αποτελέσματα στους σημερινούς αγώνες της Α2 Ανδρών έχουν ως εξής:
1ος όμιλος
Ροδίων Άθλησις - Εθνικός ΟΦΠΦ 1-3 (20-25, 25-23, 32-34, 17-25)
Ροδίων (Αντωνιάδης): Μακρής, Τσακογιάννης, Προδρομίδης, Γκένοφ, Κοκολάκης, Μοσχούς, Μαυράκης (λ) / Δεληγιώργης (λ), Μπαρδής, Γιώτης, Άμαλος, Καρύδας
Εθνικός (Κλαρούδας): Μήτσης, Μανιάτης, Σιώπης, Χατζηδημητρίου, Δημητρίου, Τραπεζουντίδης, Αδαμόπουλος (λ) / Γκανιάς, Μαμάης, Μπερμπερίδης, Λαμπρινός, Ξυλούρης.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΧΑΝΙΑ (38-06) 37
--------------------------------

2. ΚΥΖΙΚΟΣ (38-13) 34 
--------------------------------------------
3. ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (37-14) 33 
4. ΕΘΝΙΚΟΣ (27-21) 22 
5. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (27-25) 20
6. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ (26-24) 19 
7. ΜΙΛΩΝΑΣ (20-24) 18  

8. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (20-29) 14
9. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (19-32) 12
--------------------------------------------------- 
10. ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΗ (20-33) 11
11. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ (09-34) 07 
12. ΟΔΥΣΣΕΑΣ (12-35) 01 ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΕ



2ος όμιλος
ΑΣΠ Ερμής - ΓΕ Μεσολογγίου 3-1 (23-25, 25-21, 25-20, 25-20)
Ερμής (Σινοδινός): Καρανικόλας, Βαρουξής, Παπαχαραλαμπόπουλος, Σαμοθράκης, Αλτάνης, Μάρκου, Μουσλία (λ) / Ζανακόπουλος, Γεωργακόπουλος
ΓΕΜ (Σταματόπουλος): Κανάς, Σαλαβασίλης, Πλαστήρας, Καννάς Β., Αναγνωστόπουλος, Τσαρτσής, Σακκάς (λ) / Ιλίου, Στεφανόπουλος.

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ (36-05) 35
------------------------------------- 
2. ΠΑΛΛΗΝΗ (33-11) 30
----------------------------------------------
3. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ (30-07) 28
4. ΚΑΛΑΜΑΤΑ (24-17) 22
5. ΠΗΓΑΣΟΣ (20-19) 18
6. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (22-24) 17
7. ΚΟΡΟΙΒΟΣ (19-27) 14
8. ΜΕΣΟΛΛΟΓΓΙ (16-27) 11
9. ΦΘΙΑ (12-30) 09
--------------------------------
10. ΕΡΜΗΣ (14-31) 08
11. ΓΙΑΝΝΙΝΑ (05-33) 03

3ος όμιλος
Ηρακλής - ΕΓΣ Ζαφειράκης 3-0 (25-14, 25-14, 25-19)


H ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
 
1. ΗΡΑΚΛΗΣ (36-02) 35
---------------------------------------
2. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ (32-06) 31
-----------------------------------------

3. ΚΟΜΟΤΗΝΗ (31-22) 25 
4. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (26-20) 24
5. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (29-24) 23
6. ΠΙΕΡΙΚΟΣ (22-29) 17
-. ΕΛΠΙΔΑ (23-24) 17 
8. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛ. (20-22) 16
9. ΑΙΑΝΤΑΣ (22-28) 15
-------------------------------------
10. ΚΑΡΔΙΤΣΑ (14-33) 08
11. ΧΑΝΘ (15-32) 07
12. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ (09-37) 04

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου