Κυριακή, 10 Ιανουαρίου 2016

Η 9η, 10η ΚΑΙ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Α2 ΑΝΤΡΩΝ

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
9η αγωνιστική
Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Μυτιλήνης 3-0 (25-20,25-21,25-18)
ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Πανιώνιος 3-0 (27-25, 25-13, 25-19)
ΟΦΗ - ΟΠ Ρεθύμνου 2-3 (14-25, 25-17, 16-25, 25-23, 11-15)
 ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΣ Ιωνικός 3-2(19-25, 25-19, 20-25, 28-26, 15-12)
ΑΟ Πολιτεία - ΑΟΝΣ Μίλων 0-3
 Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ (27-05) 25

-------------------------------------------
2. ΟΠΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (22-11) 20
--------------------------------------------------  
3. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝΑΣ (22-13) 19   
4. ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΗ (19-14) 17
5. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (18-12) 13 
-. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (21-18) 13
7. ΑΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ (08-21) 07

8. ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑ (11-20) 06

---------------------------------------------

9. ΟΦΗ (09-25) 04

10. ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ (08-26) -01
Β΄ ΟΜΙΛΟΣ
10η αγωιστική
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΕΑ Πατρών 2-3 (21-25, 21-25, 25-23, 25-15, 12-15)
ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-0 (25-18, 25-21, 25-16)
ΑΠΣ Κύζικος - Εθνικός 3-2 (25-17, 21-25, 21-25, 25-23, 15-10)
ΑΕΚ Αθηνών - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-0 (25-21, 25-19, 25-9)   
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ (30-05) 29

----------------------------------------
2. ΑΕΚ (27-04) 27 
------------------------------------

3. ΗΡΑΚΛΗΣ Χ. (24-07) 24


4 ΕΘΝΙΚΟΣ Π. (23-12) 20
5. ΕΑ ΠΑΤΡΑΣ (18-21) 14

-. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (19-16) 14
7. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (14-24) 10
8. ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (14-25) 09

9. ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ (12-22) 08

--------------------------------------------------- 
10. ΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ (13-27) 07

11. ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (12-23) 06
12. ΑΟ ΑΚΡΙΤΑΣ (06-26) 03
Θεόδωρος ΒΟΥΛΚΙΔΗΣ (ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ) 
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ 
13η αγωνιστική
ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λαρίσης 3-1 (19-25, 25-16, 25-18, 25-17)
ΑΟ Σερρών - ΑΜΣ Νέστωρ 1-3 (19-25, 25-15, 20-25, 21-25)
ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Μακεδονικός (αναβλήθηκε λόγω πένθους για το θάνατο του Στέργιου Δημούδη)
Ενωση Τούμπας - ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής 3-1 (22-25, 25-19, 25-21, 28-26)
ΑΠΣ Αίας - Πήγασος Πολίχνης 1-3 (25-18, 19-25, 19-25, 17-25) 
ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου - ΑΣ Ελπίς 3-0 (25-17, 25-22, 25-22)  
  
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΝΙΚΗ ΑΙΓΙΝΙΟΥ (35-08) 33

--------------------------------------------------------- 
2. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ (32-12) 28
--------------------------------------------------------- 

3. ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ (32-18) 26


4. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (26-18) 23

5. ΚΟΜΟΤΗΝΗ (25-25) 18

-. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (22-17) 18

7. ΑΠΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ (25-24) 16
8. ΑΟ ΣΕΡΡΩΝ (22-26) 15

9. ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ (18-27) 14
10. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ (17-30) 11
-------------------------------------------------------

11. ΑΠΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (18-33) 09
-. ΧΑΝΘ (15-29) 09
13. ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ (13-33) 08
 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου